دکوراسیون

پنل سه بعدی

امروزه در صنعت دکوراسیون داخلی، شاهد ورود اجناس مختلفی از نظر طرح و رنگ و متریال مورد استفاده میباشیم. یکی از این محصولات ، پنل سه بعدی است. این محصول دکوراتیو دارای مزیت های مختلفی با توجه به جنس تولیدی آن میباشد، که میتواند شما را برای انتخاب راحتتری راهنمایی نماید. برای توضیح در مورد دیوارپوش سه بعدی برجسته ، در قدم نخست باید انواع آن را معرفی نماییم. چرا که این پوشش دیواری دکوراتیو دارای جنس و در نتیجه قیمتهای متفاوتی است.

دیوارپوش سه بعدی به دو دسته تقسیم میشود: عکس سه بعدی همچون اپوکسی و یا پوستر و دیوارپوش برجسته که تفاوت بسیار زیادی میان این دو نوع وجود دارد. نوع اپوکسی و پوستر بدین صورت است که یک عکس سه بعدی را انتخاب و چاپ مینمایید؛ حال میتوان به صورت ساده همچون پوستر چسبیده شود و یا با موادی مخصوص با ایجاد یک لایه محافطتی به عنوان دیوارپوش اپوکسی اجرا شود. اما نوع دوم به صورت برجسته بر روی اجناس گوناگونی همچون پلاستیک فشرده، ، سلولوزی، گچ و بتن ، فوم با چرم یا مخمل اجرا میشود که از نظر زیبایی، چهره ای منحصربفرد دارد.

نصب این متریال دکوراتیو بسیار سریع بوده و شما میتوانید شاهد تغییرات بزرگ در دکوراسیون داخلی خود با کمترین زمان باشید. پیشنهاد ما به شما این است که تنها یک دیوار را با این محصول پوشش دهید(دیواری که میخواهید نقطه ی کانونی دکوراسیون داخلی شما باشد) که این محیط میتواند دیوار TV و یا دیواری که دارای یک عکس یا اثر هنری خاص است و شما میخواهید تا نظرها را به سمت آن جلب نمایید. حال برای آشنایی با دیوارپوش سه بعدی برجسته ، باید با انواع متریال مورد استفاده در تولید آن آشنایی کافی را داشته باشید ، تا بتوانید از این طریق در مورد مزایا و معایب هر کدام اطلاعات لازم را کسب نمایید.

در این مطلب در مورد دیوارپوش برجسته چرمی و بتنی(گچی) ، و مزایا و معایب به همراه قیمت و موارد استفاده ی هر یک توضیحات کامل داده شده است که با مطالعه ی آن میتوانید انتخابی ایده آل برای دکوراسیون داخلی تان با توجه به نیاز و بودجه ی تعیین شده تان داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.